domy prefabrykowane

DOMUM.PL - domy prefabrykowane z jakością Saint-Gobain

Domum.pl - wymarzony dom prefabrykowany, modułowy, szkieletowy

 

Na polskim rynku pojawiła się platforma Domum.pl, powstała w ramach innowacji Saint-Gobain Solutions, której głównym celem jest umożliwienie inwestorom indywidualnym skonfigurowanie i zamówienie realizacji energooszczędnego, bezpiecznego, szytego na miarę potrzeb domu prefabrykowanego.

Domum.pl to najnowsze technologie prefabrykacji, certyfikowane materiały zapewniające optymalne prametry termiczne, akustyczne, trwałość i bezpieczeństwo, a także - w odróżnieniu od budownictwa tradycyjnego - świadomość inwestora, że od najważniejszej decyzji do zamieszkania u siebie minie zaledwie kilka miesięcy. 

Nowoczesne domy podążają za oczekiwaniami ich właścicieli m.in. w zakresie szybkości realizacji projektu, budowy niezależnie od pory roku i warunków pogodowych czy znanych na etapie zamówienia, niezmiennych z upływem czasu kosztów realizacji.

Aspekty te wyróżniają odpowiedzialnych producentów domów prefabrykowanych, cechują także platformę Domum.pl, która w jednym miejscu koncentruje najlepsze na rynku oferty od wiodących producentów. 

Dlaczego dom prefabrykowany z domum.pl?

  • Domy szkieletowe prefabrykowane, w tym domy modułowe, powstają w ściśle kontrolowanych warunkach pod dachem hali i bez względu na warunki atmosferyczne.
  • Są energooszczędne, komfortowe i bezpieczne dla ich mieszkańców, także pod kątem odporności ogniowej.
  • Są lżejsze od domów w technologii tradycyjnej i powstają szybciej.
  • Co równie ważne, projekty prezentowane na Domum.pl są sygnowane pieczątką jakości Saint-Gobain, której można zaufać, realizując wielkie marzenie o zamieszkaniu na swoim domu.
  • Domum wciąż powiększa się o projekty kolejnych partnerów!
Prefabrykowany dom szkieletowy drewniany

Co wyróżnia domum.pl?

Rdzeniem platformy Domum.pl jest specjalnie opracowany przez naszych inżynierów konfigurator domów, który nie tylko pozwala spersonalizować wygląd i parametry budynku czy dobrać odpowiednie technologie w zakresie oszczędności ciepła (m.in. pompa ciepła, rekuperacja), ale także oszacować oszczędności ciepła i emisji CO2 w skali roku m.in. na podstawie lokalizacji działki budowlanej.

Wybierz projekt, spersonalizuj go, wskaż lokalizację, poznaj cenę - resztę zostaw fachowcom.