dla projektantów

Nakładka Revit ISOVER RIGIPS WEBER

Nakładka REVIT - ISOVER, RIGIPS, WEBER

 

Marki należące do Grupy Saint-Gobain Construction Products Polska, producenta materiałów budowlanych oraz rozwiązań systemowych, wspierają architektów i projektantów, tworząc nowe, gotowe narzędzia wspomagające pracę projektową. Na rynku właśnie pojawiła się wspólna nakładka na oprogramowanie Autodesk® Revit®, zawierająca trzy osobne zakładki dedykowane dla marek ISOVER, RIGIPS i WEBER. Stworzona aplikacja to unikalne na rynku narzędzie posiadające tak szeroką gamę produktów i rozwiązań oraz szereg dodatkowych funkcjonalności usprawniających proces projektowania.

Pobierz nakładkę

Wypełnij prosty formularz i pobierz nakładkę. Zachęcamy też do subskrypcji newslettera, z którego dowiesz się o nowościach dla Architektów.

Administratorem Twoich danych jest Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o. KLIKNIJ TU i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Nadawca

Stworzyliśmy aplikację w dwóch wersjach. Pierwsza zawiera rysunki techniczne wprowadzone do instalatora, do których użytkownik ma zawsze dostęp, nawet pomimo braku sieci. Druga wersja - lekka, w której rysunki techniczne są wprowadzone w postaci odwołań do wirtualnych dysków internetowych.

CAPTCHA

Zobacz, jak to działa!

Nowa nakładka ISOVER RIGIPS WEBER na AUTODESK® REVIT®

Aplikacja dla programu Revit, najpopularniejszego narzędzia BIM, umożliwiającego projektowanie z użyciem modeli 3D, zawiera bibliotekę rozwiązań obejmującą kompleksowy zestaw rozwiązań dla wszelkiego rodzaju budynków, izolacje termiczne, hydroizolacje, suchą zabudowę, rozwiązania dla ścian zewnętrznych i wewnętrznych, dachów, stropów i podłóg, fundamentów. Rozwiązania budowlane Saint-Gobain na potrzeby projektantów opracowano z uwzględnieniem ich zastosowań, parametrów, zużycia materiałów w konkretnym projekcie.

Korzystanie z nakładki jest intuicyjne, stanowi ona dodatek do popularnego programu Revit firmy Autodesk, potentata w branży oprogramowania dla konstruktorów i projektantów. Wraz z nakładką udostępniamy też instrukcję, opisującą możliwości, które daje ona użytkownikowi, działanie modułów, sposób doboru systemów, filtrowania, czy dalsze opcje, jak np. wybór kolorów i wariantów.