dla wykonawców

Uzyskaj Licencję ISOVER

Licencja ISOVER

Realizujesz prace izolacyjne przy zabudowie poddaszy, ocieplaniu domów i budowaniu ścianek działowych w systemie suchej zabudowy - jeśli na wszystkie lub większość pytań odpowiedziałeś tak, to znaczy, że powinieneś uzyskać Licencję od Saint-Gobain. 

Możesz wystąpić o jedną z dwóch licencji, w zależności od wykorzystywanych produktów i systemów. Jeśli wyłącznie z wełny ISOVER, to możemy Tobie przyznać licencję ISOVER, a jeśli dodatkowo realizujesz wykończenia z produktami i na systemach RIGIPS, to możesz otrzymać licencję ISOVER-RIGIPS. 

Licencję możesz uzyskać odbywając szkolenie techniczne w Akademii ISOVER w Gliwicach lub podczas realizacji inwestycji. W trakcie działąń nasz Instruktor ocenia zgodność wykonywanych prac, z wytycznymi montażowymi ISOVER-RIGIPS i sztuką budowlaną. Oceniane roboty muszą cechować się wysoką jakością wykonania i być realizowane w bezpiecznych warunkach pracy.

Licencja jest dowodem nabycia właściwej wiedzy wykonawczej do realizacji rozwiązań dystrybuowanych przez markę ISOVER.
Każda licencja jest wystawiana na Firmę i posiada swój unikalny numer oraz roczny termin ważności.
Warunki przyznania licencji ustalane są indywidualnie, a umiejętności pracowników firmy licencjonowanej podlegają bezpośredniej ocenie Instruktora. 

Aby uzyskać więcej szczegóły na temat uzyskania licencji, prosimy o kontakt z właściwym Instruktorem suchej zabudowy.

KONTAKT Z INSTRUKTORAMI

Saint-Gobain przyznaje również licencje w ramach prac realizowanych na systemach Rigips oraz Weber.

Licencje ISOVER RIGIPS WEBER

Sprawdź ofertę szkoleń Saint-Gobain i weź udział w tych, które Cię interesują. Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą w sprawie szkolenia.

Administratorem Twoich danych jest Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o. KLIKNIJ TU i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Nadawca
CAPTCHA

Możesz anulować subskrypcję lub zmienić dane kontaktowe w dowolnym czasie korzystając z linków u dołu dowolnego z naszych newsletterów w Twojej skrzynce mailowej lub wysyłając wiadomość na adres: isover-rigips-weber@saint-gobain.com

Administratorem Twoich danych jest Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.