akustyka
dla projektantów

ISOVER i RIGIPS gotowi na nowe wyzwania akustyczne w budownictwie

ISOVER i RIGIPS gotowi na nowe regulacje akustyczne

 

Nowe regulacje Ministerstwa Rozwoju i Technologii w zakresie wymogów akustyki budynków jednorodzinnych dwulokalowych, które wejdą w życie w kwietniu 2024 r., stanowią znaczący krok ku podwyższeniu komfortu życia mieszkańców. RIGIPS i ISOVER, jako liderzy w branży, są w pełni przygotowani do spełnienia tych nowych wyzwań.

Innowacyjne rozwiązania akustyczne

Nasze rozwiązania, oparte na bogatej wiedzy i doświadczeniu, są idealnie dopasowane do najnowszych wymogów prawnych. Rozwiązania takie jak systemy akustyczne RIGIPS i ISOVER zapewniają nie tylko zgodność z nowymi przepisami, ale także gwarantują wyższy standard życia dzięki doskonałym właściwościom izolacyjności akustycznej. Od wielu lat śledzimy rozwój regulacji w dziedzinie akustyki budynków, co pozwala nam oferować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

 

Dlaczego akustyka jest tak ważna?

Dobrej jakości izolacja akustyczna jest kluczowa dla zapewnienia komfortu mieszkańców w domach jednorodzinnych. Zmniejsza hałas z zewnątrz, a także izoluje dźwięki między lokalami, co jest niezwykle ważne dla zachowania prywatności i spokoju mieszkańców.

 

Poznaj nasze katalogi

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami, które zawierają szczegółowe informacje o naszych produktach i systemach. Odkryj, jak nasze rozwiązania mogą pomóc w spełnieniu nowych wymogów akustycznych:

 

Edukacja i wiedza w zasięgu ręki

Wierzymy, że edukacja w zakresie akustyki budynków jest równie ważna, co dostarczanie wysokiej jakości produktów. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, gdzie znajdą Państwo nie tylko cenne informacje edukacyjne, ale także praktyczne porady dotyczące wyboru odpowiednich systemów akustycznych.

 

Zapraszamy do współpracy

Jako eksperci w dziedzinie akustyki, jesteśmy gotowi dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać Państwa w osiągnięciu najlepszych możliwych wyników w nowo powstających projektach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, dostępnymi w całym kraju, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań akustycznych oraz doradzą w kontekście nowych regulacji.

Wszelkie informacje kontaktowe znajdą Państwo w sekcji KONTAKT.

Nasz zespół ekspertów zapewni wsparcie na każdym etapie projektu, gwarantując jego zgodność z najnowszymi standardami i spełnienie indywidualnych oczekiwań.