Strefa Inwestora ISOVER

Izolacje budowlane - dla domu i rodziny

ISOVER dla Ciebie

Poznaj komfortowe, energooszczędne i bezpieczne rozwiązania ISOVER

Komfortowy i energooszczędny dom zapewnia swoim mieszkańcom izolację od gorąca, zimna, hałasu oraz... wysokich rachunków za ogrzewanie i klimatyzację. Dodatkowo ocieplenie domu pomaga tworzyć zdrowy mikroklimat pomieszczeń. Z rozwiązaniami ISOVER stykamy się już na etapie projektu, kiedy warto przyjrzeć się parametrom termicznym i akustycznym. Kolejny etap to wykonawstwo, od którego w równym stopniu zależy efektywność izolacji. Jeśli na obu etapach zapewnimy właściwą izolację dachu i ścian - przez co najmniej dziesięciolecia zaizolowane przegrody będą przynosiły same korzyści.

O czym warto wiedzieć?

Poniżej znajdą Państwo zestaw informacji i opracowań, które pomogą w doborze właściwych, efektywnych rozwiązań, przynoszących maksymalne korzyści w długim okresie czasu. Niezależnie od poziomu wiedzy fachowej inwestor - czy to wznosząc nowy dom, czy remontując istniejący budynek - podejmuje szereg decyzji, których skutki odczuwać będzie często przez kilka dziesięcioleci.

Począwszy od wyboru projektu i lokalizacji budynku (w przypadku nowego domu), przechodzimy przez dobór rozwiązań dla poddasza, ścian zewnętrznych i wewnętrznych oraz innych przegród, a kolejną kluczową kwestią jest doświadczenie i praca fachowców, którzy bezbłędnie wykonają poszczególne prace. Każda budowa lub renowacja budynku jest inna, ale pewne elementy wiedzy o materiałach budowlanych oraz o sztuce wykonawczej stanowią podstawy, które są równie istotne na każdej budowie, a poniżej przedstawiamy je w przystępnej formie, zrozumiałej także dla osób, dla których fizyka budowli i sztuka budowlana są obcymi tematami.

Poznaj SystemowyDom.pl

SystemowyDom.pl - poddasza z certyfikatem ogniochronności