HVAC - ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, obudowy akustyczne

Izolacje ISOVER do kanałów HVAC

Izolacje ISOVER - HVAC

ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, obudowy akustyczne

Rozwiązania zapewniające komfort termiczny i akustyczny instalacji HVAC w ofercie ISOVER obejmują wełny o znakomitych walorach termicznych, wytrzymałości na wysokie temperatury. W przypadku wełen z warstwą samoprzylepną dodatkową korzyścią jest łatwość montażu i jego krótszy czas.

Wentylacja, klimatyzacja, ciepłownictwo

Maty z rodziny Ventilam Alu

Przeznaczone są do wykonywania izolacji termicznej, akustycznej i przeciwkondensacyjnej kanałów wentylacyjnych. Służą także do wykonywania izolacji termicznej i akustycznej urządzeń instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i ciepłowniczych, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach przemysłowych, handlowych, hotelach, biurowcach, halach widowiskowych i sportowych. 

Lamelowy (prostopadły do powierzchni) układ włókien wełen w rolkach Ventilam Alu i Ventilam Alu Plus sprawia, ze mata jest bardzo elastyczna i doskonale dopasowuje się do kształtu izolowanych urządzeń, zachowując przy tym stałą grubość. Ich zastosowanie jest gwarancją doskonałej izolacji cieplnej i akustycznej oraz estetyki.

Płyty Ventilux 6335

Przeznaczone są do wykonywania izolacji termicznej i akustycznej kanałów, tłumików i urzadzeń wentylacyjnych (centrale, agregaty, komory tłumiące) i innych urzadzeń, jak kontenery lub ekrany i obudowy akustyczne.

Płyta Ventilux 6335 z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych jest jednostronnie pokryta zbrojonym welonem szklanym. Produkt przeznaczony jest m.in do stosowania jako wewnętrzna izolacja kanałów i urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych w laboratoriach oraz w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Produkt można stosować jako wewnętrzną izolację w instalacjach o wymuszonym przepływie powietrza, o prędkości przepływu do 25 m/s.

Instalacja HVAC z izolacją ISOVER

Wełna ISOVER do izolacji kanałów HVAC

Wełny ISOVER do izolacji kanałów HVAC