Strefa Wykonawcy ISOVER

Poddasze - 6: montaż drugiej warstwy wełny

Strefa Wykonawcy ISOVER

Zobacz, co oferujemy wykonawcom branży izolacyjnej

Nasza oferta materiałów izolacyjnych uzupełniona jest doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, którą chętnie dzielimy się z profesjonalistami oraz firmami branży izolacyjnej. Oferujemy im również fachowe szkolenia tematyczne i pakiet dodatkowych korzyści.

Centrum Szkoleniowe ISOVER w Gliwicach

Centrum Szkoleniowe ISOVER to nowatorski ośrodek, w którym wspólnie z partnerami dzielimy się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami z zakresu izolacji budowlanych oraz technicznych. To miejsce, w którym szkolimy wykonawców, inspektorów nadzoru, projektantów i dystrybutorów, podwyższając standard wykonawstwa na rynku izolacji.

Centrum Szkoleniowe ISOVER to jedyny taki obiekt w Polsce w branży izolacji. Na dwóch kondygnacjach o łącznej powierzchni użytkowej ponad 500 m2 znajdują się sala wykładowa „Thermistar”, sala treningowa „Mistrzów Izolacji” do prowadzenia szkoleń praktycznych oraz cała infrastruktura uzupełniająca, w tym modele z przekrojami wzorcowych rozwiązań izolacyjnych dla kluczowych aplikacji ISOVER – dachu skośnego, dachu płaskiego, ścian zewnętrznych, ściany działowej, podłóg czy izolacji technicznych.

„Praktyczna wiedza, dopasowanie do oczekiwań uczestników. Pełen profesjonalizm”

„Szkolenia ISOVER dla wykonawców to porcja praktycznych trików montażowych i świetnej branżowej wiedzy. Dla mnie rewelacja!”

„Szkolenia ISOVER dla wykonawców to dawka praktycznej wiedzy, dzięki której montaż izolacji staje się znacznie prostszy”.

Jak trafić do Centrum Szkoleniowego w Gliwicach?

Co zyskujesz szkoląc się w Centrum Szkoleniowym ISOVER?

Image
Co zyskujesz szkoląc się w Centrum Szkoleniowym ISOVER?
Olimpiada Buduj z pasją

"Buduj z pasją" - ISOVER dla przyszłego pokolenia fachowców

W kwietniu i maju 2022 roku gościmy w naszym Centrum Szkoleniowym laureatów 9 Ogólnopolskiej Olimpiady Budowlanej "Buduj z Pasją". Jako Isover mieliśmy przyjemność być jednym ze sponsorów tego wydarzenia. Coroczne zmagania uczniów szkół średnich o profilu budowlanym mają na celu przede wszystkim integrację środowisk szkół branżowych, uczelni wyższych oraz producentów z branży budowlanej w celu rozwoju szkolnictwa o profilu budowlanym w Polsce.

Dodatkowo w czasie lockdownu udostępniliśmy na stronie isover.pl sekcję "Buduj z pasją", a w niej zestaw lekcji z elementami multimedialnymi na tematy związane z izolacją. Kurs objął tematykę związaną z fizyką budowli w zakresie izolacji termicznej, akustycznej i ochrony ogniowej, a także praktyczne porady dotyczące doboru i montażu materiałów izolacyjnych na poddaszach, w ścianach działowych i w innych aplikacjach budowlanych. Zakończony był testem, w którym wzięło udział niemal 800 uczniów z kilkudziesięciu polskich szkół kształcących przyszłych pracowników sektora budowlanego.