izolacje techniczne
wydarzenia

ISOVER na targach 4INSULATION w Kielcach

ISOVER na targach 4INSULATION w Kielcach

W dniach 23 - 24.02 na V Międzynarodowych Targach Izolacji 4INSULATION w Kielcach można poznać najnowsze rozwiązania izolacyjne ISOVER do zastosowań technicznych - maty, maty siatkowe, płyty z rodziny ISOVER ULTIMATE. Na temat ich walorów i zastosowań w szczegółach opowiedzieć mogą nasi doradcy, których spotkacie Państwo na stoisku G7. Adres: TARGI KIELCE, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Targi 4INSULATION to platforma spotkań wytwórców materiałów, producentów rusztowań i konstruktorów budowlanych z architektami, przedstawicielami branży BHP i PPOŻ oraz instalatorami. Podczas zeszłorocznej edycji mogliśmy przekonać się, że wydarzenie jest miejscem prezentacji najnowszych technologii z zakresu izolacji: nowatorskich produktów oraz innowacyjnych materiałów wykonanych w ekologiczny sposób.

4INSULATION to jedyne w Polsce targi dedykowane branży izolacji. 

Odwiedzający targi 4INSULATION mają okazję wziąć udział w konferencji dedykowanej branży instalacyjnej. HEAT NOT LOST to doskonała okazja do poznania najnowszych rozwiązań, a także naukowych doniesień z tej gałęzi przemysłu.