info prasowe

ISOVER NIGHT SKATING 2024: Nocny przejazd na rolkach ulicami Gliwic

nighskating24

6 czerwca marka ISOVER wraz ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowym „Green” i Fundacją Iskierka zapraszają do udziału w ISOVER NIGHT SKATING 2024 – wieczornym przejeździe na rolkach ulicami Gliwic. Wydarzenie, które w tym roku będzie organizowane już po raz piąty, cieszy się uznaniem wśród lokalnych entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu, a dodatkowo jest okazją do wsparcia zbiórki charytatywnej.

Promocja aktywności fizycznej i wsparcie dla chorych dzieci

ISOVER NIGHT SKATING to wydarzenie, które zdążyło na trwałe zapisać się w świadomości nie tylko miłośników aktywności fizycznej, ale też wszystkich gliwiczan. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem przyciągając setki uczestników, co sprzyjało wzrostowi popularności rolkarstwa i integracji społeczności lokalnej. Dzięki współpracy organizatorów z Fundacją Iskierka w tym roku, już po raz drugi, podczas imprezy można będzie wesprzeć zbiórkę na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.

- To już V edycja eventu, podczas którego jeżdżąc na rolkach, promujemy nasze flagowe produkty w rolkach! Rolkarze tego dnia nie tylko będą mieli okazję przejechania po niedostępnych na co dzień ulicach Gliwic, ale również zrelaksowania się w Strefie Chillout ISOVER zlokalizowanej przy naszym zakładzie przy ulicy Okrężnej. Na rolkarzy będziemy czekać z poczęstunkiem i lodami oraz pamiątkowymi gadżetami. Co ważne, dzięki współpracy z fundacją ISKIERKA przejazd jest też okazją do wsparcia zbiórki charytatywnej, z której dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu na Mazury dla dzieci z chorobą nowotworową. Razem zadbamy o niezapomniane chwile i wsparcie psychoruchowe niezbędne młodym pacjentom podczas walki z chorobą. Będzie wpłatomat, więc przelew uda się zrobić zegarkiem, kartą płatniczą lub blikiem. Zachęcam do wpłat i życzę wspaniałej zabawy podczas przejazdu. Czekamy na Was. – zachęca Zuzanna Schön, członek zarządu ISOVER.

ISOVER NIGHT SKATING to nie tylko okazja do doskonałej zabawy połączonej z aktywnością fizyczną, ale też szansa na spełnienie dobrego uczynku i wsparcie najmłodszych zmagających się z nowotworami.

- Każda wpłata, nawet ta najmniejsza, to zawsze realna pomoc dla dzieci z chorobą nowotworową. Serdecznie zapraszamy do udziału w evencie, wsparcia i fantastycznej zabawy - zachęca Agnieszka Wydmuch z Fundacji ISKIERKA.

ISOVER_Nightskating2023_2

Doskonała zabawa nie tylko dla fanów rolkarstwa

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, także tegoroczna trasa przejazdu rolkarzy podczas ISOVER NIGHT SKATING 2024 została starannie zaplanowana, tak, aby każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, mógł cieszyć się udziałem w wydarzeniu. W tym roku do przejechania będzie 13 kilometrów. Start planowany jest na godzinę 20.00 z Placu Krakowskiego, który będzie miejscem zbiórki i punktem dystrybucji wody oraz opasek odblaskowych – z tego względu organizatorzy proszą o uczestników o pojawienie się nieco wcześniej. Trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami: Łużycką, Wrocławską, Księdza Marcina Strzody, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Feliksa Orlickiego, Wyspiańskiego, Wincenta Styczyńskiego, Generała Władysława Andersa, Tadeusza Kościuszki, Nowy Świat, Pszczyńską, Bojkowską oraz Obwodnicą Gliwic, Południową i Okrężną.

ISOVER_Nightskating2023_1

Warto zadbać o bezpieczny przejazd

Ze względu na ogromny sukces poprzednich edycji organizatorzy przewidują, że w wydarzeniu może uczestniczyć od 300 do nawet 500 osób. Udział w ISOVER NIGHT SKATING 2024 jest bezpłatny, ale wymaga się od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Zalecane jest również używanie kasków i ochraniaczy oraz zapoznanie się z trasą przejazdu i regulaminem imprezy.

ISOVER NIGHT SKATING to więcej niż sport – to święto lokalnej społeczności. Wydarzenie to jest okazją do integracji mieszkańców, budowania więzi międzypokoleniowych i promowania zdrowego, aktywnego trybu życia. Warto cieszyć się wspólną zabawą oraz wesprzeć szczytny cel. Odwiedź oficjalną stronę wydarzenia na Facebooku i już dziś zarejestruj swój udział.

 

Osoby, które chciałyby wesprzeć zbiórkę a nie mogą wziąć udziału w evencie mogą dokonywać wpłat na konto Fundacji Iskierka o numerze 16 1050 1588 1000 0023 0023 0170. Prosimy o wskazanie celu zbiórki w tytule: Mazury.