wydarzenia

ISOVER Nightskating Gliwice - edycja 3

ISOVER Nightskating Gliwice - edycja 3

 

W czwartek 29 września ulice Gliwic opanowali rolkarze! ISOVER wraz ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowym „Green” zaprosił mieszkańców Śląska do udziału w III edycji wieczornego przejazdu na rolkach pod nazwą „ISOVER Nightskating Gliwice”. Imprezę rekreacyjną swoim patronatem objął Prezydent Miasta Gliwice. Partnerem tytularnym imprezy był ISOVER, ale działamy wspólnie jako 3 marki wraz z Rigips i Weber. Dla uczestników przejazdu przygotowaliśmy odblaski, aby zadbać o ich bezpieczeństwo, a także drobne upominki i poczęstunek „na drogę”. 

Dlaczego właśnie ISOVER wspiera inicjatywę?

- Ten sport jest nam bardzo bliski, gdyż rolki na co dzień darzymy szczególnym sentymentem. W Gliwicach mieszka spora część naszej załogi i tu też produkujemy wełnę mineralną w rolkach, która służy do ocieplania i termomodernizacji budynków, a tym samym zapewnia ciepło i bezpieczeństwo domownikom. Stąd też zrodził się pomysł, aby zorganizować wspólny przejazd przez miasto… na rolkach i w ten sposób promować też naszą markę oraz produkty. Dwie poprzednie edycje eventu spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem pracowników oraz mieszkańców Gliwic i Śląska, którzy wielokrotnie pytali nas o wznowienie wsparcia organizacji przejazdów po pandemii, więc liczymy na równie dobrą zabawę podczas tej III edycji - mówi Anna Kozera z ISOVER.

Zobacz relację z ISOVER Nightskating Gliwice!
ISOVER NIGHTSKATING GLIWICE - sport i rolki są nam bardzo bliskie! Zobaczcie relację z wieczornego przejazdu na rolkach pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice i ISOVER!

Trasa ISOVER Nightskating Gliwice 2022

Trasa tegorocznego przejazdu ulicami Gliwic między 20:00 a 22:00 liczyła sobie 12 km, nie była szczególnie trudna pod względem rodzaju nawierzchni. 

 

ISOVER Nightskating Gliwice - edycja 3 - trasa

Udział w imprezie był bezpłatny, wymagał od uczestników jedynie umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. 

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport dla młodszych i starszych, a przede wszystkim dobra zabawa.