dla wykonawców
nagrody i konkursy

Konkurs "BUDUJĘ Z ISOVER" zakończony - gratulujemy zwycięzcom!

Konkurs BUDUJĘ Z ISOVER zakończony - gratulujemy zwycięzcom!

 

Wszystkim wykonawcom, którzy nadesłali swoje zgłoszenia, dziękujemy za wzięcie udziału i wspólne świętowanie 30-lecia ISOVER w Polsce, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Nagrodzonych w każdej edycji zaprosimy na jubileuszowe spotkanie w Zamku Topacz, podczas którego m.in. ogłosimy laureatów nagród głównych.

Zasady konkursu dla fachowców były proste: wystarczyło nakręcić film lub wykonać zdjęcia pokazujące, jak pracujecie z naszymi izolacjami podczas swoich realizacji budowalnych, a potem opublikować ten materiał w social mediach, oznaczając odpowiednimi tagami pokazującymi, że świętujecie wraz z nami #30latisover.

Otrzymaliśmy liczne prace oraz linki do postów i publikacji na Facebooku, Instagramie, TikToku oraz YouTube. Część wykonawców nie od dziś korzysta z tych platform pokazując w ciekawy swoją pracę i dokonania w sztuce budowlanej, dla innych była to okazja spróbowania czegoś nowego i odkrycia w sobie nowej pasji i talentów.

Konkurs był podzielony na trzy miesięczne edycje - sierpniową, wrześniową i październikową. W każdej z nich rozdzieliliśmy między zwycięzców nagrody miesięczne, a nagrodzonych w każdej edycji zaprosimy na jubileuszowe spotkanie w Zamku Topacz, podczas którego m.in. ogłosimy laureatów nagród głównych.