Poznajcie zwycięzców konkursu "Buduj z ISOVER"
Podczas uroczystej Gali ISOVER w Zamku Topacz pod Wrocławiem uhonorowaliśmy zwycięzców konkursu filmowo-zdjęciowego dla Wykonawców. Dziesięciu zwycięzców otrzymało vouchery po 3000 zł. Zobaczcie filmowy skrót zwycięskich prac!
Oto zwycięzcy miesięcznych edycji konkursu:
Edycja I – sierpień
- Rafał Spychalski
- Paweł Adamczak
- Ryszard Bąk
- Piotr Ślusarczyk
Edycja II - wrzesień
- Rafał Ellwart
- Maciej Dec
- Michał Braś
- Ireneusz Sabat
Edycja III - październik
- Karol Motyka
- Piotr Rybka
Konkurs był nie lada wyzwaniem dla tych wykonawców, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z promocją swojej oferty w social mediach, a dla obytych z internetem influencerów okazją do zaprezentowania niemałych umiejętności i pomysłowości z wykorzystaniem również naszych systemowych rozwiązań z markami Rigips i Weber.
Wybór zwycięzców był bardzo trudny. W skład komisji konkursowej weszli: Anna Kozera (koordynator marki ISOVER), Tomasz Tarka (kierujący zespołem instruktorów - szkoleniowców) oraz Paweł Fijalski (koordynujący działania ISOVER w social mediach). Decydując o przyznaniu nagród jurorzy kierowali się fachowością pokazanych przez uczestników prac wykonawczych, a także sposobem ich pokazania.
Zadanie konkursowe, przypomnijmy, polegało na nagraniu filmów obrazujących montaż produktów ISOVER na inwestycjach inwestorów indywidualnych i opublikowaniu ich w social mediach. Celem konkursu była promocja naszej marki oraz rozwiązań jakie ISOVER oferuje do budowy energooszczędnych i komfortowych domów oraz termomodernizacji istniejących budynków.