ISOVER TechCalc - obliczenia termiczne dla izolacji technicznych

Oprogramowanie do obliczeń termicznych

ISOVER Tech-Calc

oprogramowanie do obliczeń termicznych

Proste w obsłudze, skuteczne i pewne narzędzie do obliczeń termicznych i zolacji w takich zastosowaniach, jak: rury i przewody HVAC, maszyny i urządzenia przemysłowe, a także instalacje morskie i przybrzeżne.

TechCalc 2.0 umożliwia projektowanie instalacji o najlepszych właściwościach ekonomicznych i środowiskowych, przez obliczenie kosztów operacyjnych, redukcji emisji CO2, amortyzacji izolacji i najbardziej ekonomicznych grubości.

  • Procedury obliczeń są zgodne z normą ISO 12241 oraz innymi przepisami i wytycznymi projektowymi, jak VDI 2055.
  • Intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs
  • Dostosowanie do urządzeń mobilnych
  • Otwarte bazy danych dla wspieranych krajów
  • Wybór wielu języków
  • Dożywotnie wsparcie

Łukasz MędreckiDzięki inżynieryjnemu oprogramowaniu ISOVER TechCalc pomagamy w doborze najbardziej efektywnych rozwiązań dla Inwestora pomagając w redukcji kosztów zużycia energii. Istotne jest tu też zachowanie przepisów bezpieczeństwa w zastosowaniach przemysłowych, HVAC i morskich.

Łukasz Mędrecki Menadżer Sprzedaży Izolacji Technicznych

Wypróbuj TechCalc 2.0 za darmo przez 60 dni

Wierzymy że będziesz zadowolony z możliwości TechCalc 2.0. W celu zrozumienia wszystkich zalet programu TechCalc 2.0 i tego, jakim może stać się dla Ciebie wsparciem, można wypróbować go przez 60 dni.

W tym celu masz dwie opcje:

  1. Po prostu wejdź na stronę https://www.zub-systems.de/en/produkte/techcalc i pobierz wersję próbną.
  2. Wyślij e-mail ze swoimi danymi na adres: Technical-insulation-software@saint-gobain.com. W wiadomości zwrotnej otrzymasz darmową 60-dniową licencję próbną.