MAZOWIECKIE

Izolacje budowlane

Regionalny doradca sprzeda偶y

Artur Ko艂odziejak | tel. 668 311 547 | e-mail artur.kolodziejak@saint-gobain.com

Karolina Ko艣micka | tel. 602 420 821 | e-mail karolina.kosmicka@saint-gobain.com

Adrian Nowak | tel. 602 421 205 | e-mail adrian.nowak@saint-gobain.com

Grzegorz Rosik | tel. 602 689 383 | e-mail grzegorz.rosik@saint-gobain.com

Pawe艂 Dudek | tel. 602 420 873 | e-mail pawel.dudek@saint-gobain.com

Regionalny doradca sprzeda偶y inwestycyjnej

Micha艂 Galbarczyk | tel. 662 284 665 | e-mail michal.galbarczyk@saint-gobain.com

Piotr Kaba | tel. 605 977 807 | e-mail piotr.kaba@saint-gobain.com

Regionalny doradca sprzeda偶y inwestycyjnej - FASADY

Jaros艂aw Kucharski | tel. 602 420 813 | e-mail jaroslaw.kucharski@saint-gobain.com

Doradca projektowy

W艂adys艂aw Paw艂owski | tel. 662 155 889 | e-mail wladyslaw.pawlowski@saint-gobain.com

Micha艂 Samborski | tel. 662 155 950 | e-mail michal.samborski@saint-gobain.com

Dzia艂 Obs艂ugi Klienta - izolacje budowlane

Dorota Rajca | tel.  41 356 93 11 | e-mail dorota.rajca@saint-gobain.com

Iwona Sawicka-Mase艂ko | tel.  32 33 96 416 | e-mail iwona.sawicka-maselko@saint-gobain.com

Agata Golik | tel.  22 70 15 501 | e-mail agata.golik@saint-gobain.com

Izolacje techniczne i przemys艂owe

Regionalny doradca sprzeda偶y - izolacje techniczne

Wojciech 艁uczak - tel. 664 955 415 | e-mail wojciech.luczak@saint-gobain.com

Regionalny doradca techniczno-handlowy - izolacje przemys艂owe

Rafa艂 Trajdos - tel. 728 929 446 | e-mail rafal.trajdos@saint-gobain.com

Krajowy koordynator sprzeda偶y 鈥 dachy p艂askie, hale i izolacje specjalne OEM

Piotr Czeka艂a | tel. 662 155 993 | e-mail piotr.czekala@saint-gobain.com

Dzia艂 Obs艂ugi Klienta - izolacje techniczne, OEM, dachy p艂askie

Agnieszka Nowak - tel. 32 33 96 414 | e-mail agnieszka.nowak@saint-gobain.com