MAZOWIECKIE

Izolacje budowlane

Regionalny doradca sprzedaży - izolacje budowlane

Artur Kołodziejak | tel. 668 311 547 | e-mail artur.kolodziejak@saint-gobain.com

Adrian Nowak | tel. 602 421 205 | e-mail adrian.nowak@saint-gobain.com

Grzegorz Rosik | tel. 602 689 383 | e-mail grzegorz.rosik@saint-gobain.com

Karolina Kośmicka | tel. 602 420 821 | e-mail karolina.kosmicka@saint-gobain.com

Doradca sprzedaży inwestycyjnej

Michał Galbarczyk | tel. 662 284 665 | e-mail michal.galbarczyk@saint-gobain.com

Piotr Kaba | tel. 605 977 807 | e-mail piotr.kaba@saint-gobain.com

Kamil Otomański | tel. 572 571 964 | e-mail kamil.otomanski@saint-gobain.com

Doradca projektowy

Władysław Pawłowski | tel. 662 155 889 | e-mail wladyslaw.pawlowski@saint-gobain.com

Michał Samborski | tel. 662 155 950 | e-mail michal.samborski@saint-gobain.com

Dział Obsługi Klienta - izolacje budowlane

Edyta Markowska | tel.  22 70 15 502 | e-mail edyta.markowska@saint-gobain.com

Iwona Sawicka-Masełko | tel.  32 33 96 416 | e-mail iwona.sawicka-maselko@saint-gobain.com

Agata Golik | tel.  22 70 15 501 | e-mail agata.golik@saint-gobain.com

Izolacje techniczne i przemysłowe

Regionalny doradca sprzedaży - izolacje techniczne

Wojciech Łuczak - tel. 664 955 415 | e-mail wojciech.luczak@saint-gobain.com

Regionalny doradca techniczno-handlowy - izolacje przemysłowe

Paweł Stanek - tel. 795 110 562 | e-mail pawel.stanek@saint-gobain.com

Krajowy koordynator sprzedaży – dachy płaskie, hale i izolacje specjalne OEM

Piotr Czekała | tel. 662 155 993 | e-mail piotr.czekala@saint-gobain.com

Dział Obsługi Klienta - izolacje techniczne, OEM, dachy płaskie

Agnieszka Nowak - tel. 32 33 96 414 | e-mail agnieszka.nowak@saint-gobain.com