POMORSKIE

Izolacje budowlane

Regionalny doradca sprzedaży - izolacje budowlane

Łukasz Zawadzki | tel. 664 491 080 | e-mail lukasz.zawadzki@saint-gobain.com
Dariusz Nisiewicz | tel. 602 420 858 | e-mail dariusz.nisiewicz@saint-gobain.com
Tomasz Przedpełski | tel. 785 581 055 | e-mail tomasz.przedpelski@saint-gobain.com

Doradca projektowy

Mateusz Chyła | tel. 609 851 034 | e-mail mateusz.chyla@saint-gobain.com

Doradca sprzedaży inwestycyjnej

Beata Kujawa-Szymańska | tel. 666 019 042 | e-mail beata.kujawa-szymanska@saint-gobain.com
Tomasz Korolczuk | tel.  784 596 724 | e-mail tomasz.korolczuk@saint-gobain.com

Dział Obsługi Klienta - izolacje budowlane

Agnieszka Marciniak | tel.  58 7710405 | e-mail agnieszka.marciniak@saint-gobain.com
Warwara Truhn | tel.  58 7710401 | e-mail ewa.czerwonka@saint-gobain.com

Izolacje techniczne i przemysłowe

Regionalny doradca sprzedaży - izolacje techniczne

Wojciech Kaczor - tel. 795 110 553 | e-mail wojciech.kaczor@saint-gobain.com

Regionalny doradca techniczno-handlowy - izolacje przemysłowe

Paweł Stanek - tel. 795 110 562 | e-mail pawel.stanek@saint-gobain.com

Krajowy koordynator sprzedaży – dachy płaskie, hale i izolacje specjalne OEM

Piotr Czekała | tel. 662 155 993 | e-mail piotr.czekala@saint-gobain.com

Dział Obsługi Klienta - izolacje techniczne, OEM, dachy płaskie

Agnieszka Nowak - tel. 32 33 96 414 | e-mail agnieszka.nowak@saint-gobain.com