Revit - konkurs

Nakladka_Revit_Isover_Rigips_Weber konkurs

Wygraj e-szkolenie z Revit Architecture!

Konkurs dla projektantów

Włącz turbo przyspieszenie i projektuj szybciej w BIM z markami ISOVER RIGIPS i WEBER

Projektancie, pracujesz w oparciu o metodykę BIM lub chcesz rozpocząć tą przygodę? Mamy dla Ciebie konkurs: „Włącz turbo przyspieszenie i projektuj szybciej w BIM z markami ISOVER RIGIPS i WEBER”!

Odpowiedz na pytania konkursowe i wygraj indywidualny kod dostępu do e-szkoleń z Revit Architecture - efektywny start! 

Partnerem konkursu jest portal dla projektantów archispace.pl


Archispace logo

Aby wziąć udział w konkursie, pobierz nową nakładkę na Revit ISOVER RIGIPS WEBER i odpowiedz na dwa krótkie pytania w formularzu poniżej.

Nakładka REVIT - ISOVER, RIGIPS, WEBER

Do wygrania jest aż 20 kart z indywidualnym kodem dostępu do e-szkoleń z Revit Architecture - efektywny start!

E-szkolenie Revit Architecture jest dla każdego: od początkujących, jak i zawansowanych. Możesz przejść cały kurs lub wybrać intersujące zagadnienie. Wszystkie funkcjonalności e-szkolenia poruszają wiele ciekawych i praktycznych tematów. Po ukończeniu kursu sposób działania Autodesk® Revit® nie będzie dla Ciebie tajemnicą.

Termin nadsyłania odpowiedzi:

  • pierwsza pula nagród - termin 31 lipca 2023 r. 
  • druga pula nagród - termin 31 sierpnia 2023 r.
  • trzecia pula nagród - termin 29 września 2023 r.

Link do instrukcji dostaniesz na maila podczas pobierania nakładki.

Formularz konkursowy

Zobacz, jak działa nakładka

Informacje o nakładce Revit ISOVER RIGIPS WEBER

Nakładka na Revit ISOVER RIGIPS WEBER wpisuje się w stale rozwijający się trend projektowania i budowania z wykorzystaniem technologii BIM. Nakładka zawiera m.in. rozwiązania systemowe przegród złożone z produktów naszych marek, bogate biblioteki produktów z uwzględnieniem ich wariantów, a także szereg dodatkowych funkcjonalności usprawniających proces projektowania, w tym, między innymi:

  • kalkulator współczynnika przenikania ciepła Uc [W/(m2K)] umożliwiający potwierdzenie spełnienia wymagań technicznych w zakresie izolacyjności termicznej przegród budowlanych wpływających na efektywności energetycznej budynków,
  • mechanizm kontroli maksymalnych wysokości ścian w systemach RIGIPS, dzięki którym na etapie projektowania wychwytywane są błędnie wprowadzone rozwiązania,
  • generator zestawień materiałowych,

oraz wiele innych. Sprawiają one, że projektowanie staje się łatwiejsze i szybsze. Z poziomu nakładki użytkownik ma także dostęp do dokumentacji technicznej, takiej jak: rysunki techniczne, karty techniczne produktów itp., znajdują się tam liczne odwołania do stron internetowych naszych marek. Dzięki temu nakładka usprawnia pracę w całym procesie budowlanym.

Aplikacja jest dostępna na pełne oprogramowanie AUTODESK® REVIT® w wersjach: 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023.