nagrody i konkursy
wydarzenia

TopBuilder 2023 – trzy statuetki dla marek ISOVER i RIGIPS

TopBuilder 2023 Isover Rigips - odbiór statuetek

 

Kapituła konkursu TopBuilder, organizowanego przez magazyn BUILDER, nagrodziła statuetkami udoskonalone płyty gipsowo-kartonowe RIGIPS PRO typ A z nadrukami,  wełnę mineralną Super-Mata PRO i Super-Mata PLUS PRO ze szklanym welonem oraz płyty zespolone EasyTherm. Nagrody w imieniu firmy odebrali Zuzanna Schön i Marek Chudziński.

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To wyróżnienie za najwyższej jakości produkty: nowości i innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne. Za usługi – projektowe i wykonawcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami. Za obiekty budowlane charakteryzujące się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, rzetelnością wykonania, wymagające niecodziennych kwalifikacji oraz specjalizacji branżowej, o gwarantowanej certyfikatami jakości stosowanych materiałów.

TopBuilder 2023 - nagrodzone produkty ISOVER i RIGIPS:

✔ w kategorii INNOWACJE – ISOVER Easytherm płyty zespolone do izolacji klatek schodowych i garaży

✔ w kategorii PRODUKT REKOMENDOWANY I SPRAWDZONY W EKSPLOATACJI udoskonalone płyty g-k RIGIPS PRO typ A z liniami pomocniczymi, które zapewniają precyzyjną i szybką pracę

✔ w kategorii NOWOŚĆ NA RYNKU – wełna mineralna w rolkach ISOVER Super-Mata PRO i Super-Mata PLUS PRO ze szklanym welonem

Wywiad Top Buildera
Gala TopBuilder 2023 - Zuzanna Schön, Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Marketingu w Saint-Gobain

TopBuilder jest wieloletnim, cenionym na polskim rynku budowlanym tytułem oraz rekomendacją produktów, obiektów i usług. To najbardziej prestiżowa nagroda, która wyróżnia pracę inwestorów, deweloperów, generalnych wykonawców i producentów oraz architektów. W najnowszej, XV edycji konkursu przyznano 47 TopBuildery!

W kategorii INWESTYCJE przyznano 13 nagród, w kategorii PRODUKTY – 25. Wyróżniono także 4 rozwiązania w segmencie IT&BIM oraz 5 w kategorii USŁUGI, natomiast wśród produktów doceniono 13 nowości rynkowych, 5 innowacji, 3 produkty za nowość i innowacja oraz 5 rozwiązań sprawdzonych w eksploatacji.

TopBuilder 2023 Isover Rigips - Zuzanna Schon
TopBuilder 2023 Isover Rigips - Marek Chudziński