wydarzenia

Zobacz relację z turnieju "Gramy dla Hospicjum" z udziałem ISOVER!

ISOVER na turnieju "Gramy dla Hospicjum"

 

Zobacz relację z Turnieju Charytatywnego „Gramy dla Hospicjum”, w którym wzięła udział drużyna ISOVER!  Wspierany przez naszą firmę turniej odbył się w sobotę i niedzielę 4 i 5 lutego 2023 w ośrodku Marco Football Center w Gliwicach. Na swoje konto turniejowe dopisujemy 3 wygrane oraz dużo dobra dla Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.

"Łącząc pasję z czynieniem dobra"

Dariusz Stańczyk, kapitan drużyny piłkarskiej ISOVER

To wyjątkowe wydarzenie zorganizował Marco Football Center we współpracy z Fundacją MarcoPomaga na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.

W przerwie rozgrywek organizatorzy przygotowali atrakcje sportowe dla dzieci i młodzieży, zaplanowano także specjalny konkurs dla kobiet z atrakcyjnymi nagrodami. Zadbano także o komfort kibicowania z aromatyczną kawką, pysznymi wypiekami i ciepłym posiłkiem.

„Drużyna piłkarska ISOVER od lat gra w lidze biznesowej. Mieliśmy okazje grać już w turniejach charytatywnych łącząc pasję z czynieniem dobra. Z przyjemność również i tym razem zagramy dla gliwickiego Hospicjum. Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na mecz i namawiamy do kibicowania!” - zachęcał kapitan drużyny ISOVER, Dariusz Stańczyk.