info prasowe
wydarzenia

Gala jubileuszowa z okazji 30-lecia ISOVER w Polsce

Gala-30-lat-ISOVER (1)

 

21 listopada wraz z naszymi klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami świętowaliśmy 30-lecie obecności ISOVER w Polsce. Gala zatytułowana „30 lat to dopiero początek!” była okazją nie tylko do uczczenia okrągłego jubileuszu, ale też podkreślenia głównej idei naszej marki, jaką jest rozwój budownictwa zrównoważonego, czyli bezpiecznego, komfortowego, efektywnego energetycznie, dopasowanego do realnych potrzeb użytkowników.

Gala-30-lat-ISOVER (4)

Spotkanie odbyło się w Hotelu „Fabryka Wełny” w Pabianicach. Część pierwszą – konferencję biznesową – otworzyła swoim wystąpieniem Joanna Czynsz-Piechowiak, Prezes Grupy Saint-Gobain w Polsce i Ukrainie, przypominając m.in. kamienie milowe w 30-letniej historii gliwickiego zakładu ISOVER oraz cele i wpływ Grupy Saint-Gobain na dalszy rozwój marki w Polsce. Następnie swoje przemówienia wygłosili Zuzanna Schön - Dyrektor Marketingu, oraz Marcin Nowara – Dyrektor Sprzedaży.

Gala-30-lat-ISOVER (3)

Gościem specjalnym wydarzenia był Szymon Marciniak, Najlepszy Sędzia Świata 2023, sędzia Finału Mistrzostw Świata i sędzia Finału Ligi Mistrzów, który w swoim inspirującym wystąpieniu opowiadał nie tylko o roli przywództwa pod presją czasu, o motywacji i budowaniu zespołu, ale też brzemieniu odpowiedzialności oraz roli zaufania, pokory i nieuchronności zmian w sporcie i biznesie. Wykład na długo pozostanie w pamięci naszych gości nie tylko za sprawą wspólnych zdjęć i autografów, którym nie było końca.

Gala-30-lat-ISOVER (5)

Swoboda wypowiedzi, relacja jaką udało się nawiązać z publicznością była doskonałym wstępem do dalszego świętowania. Część wieczorną jubileuszu rozpoczęła uroczysta kolacja przy muzyce na żywo, po której nastąpiły podziękowania Zarządu dla partnerów ISOVER i ceremonia wręczenia statuetek dla 20 klientów, z którymi najdłużej współpracujemy lub mieli istotny wpływ na minione 30 lat ISOVER.

Gala-30-lat-ISOVER (2)

Atrakcją muzyczną był koncert znanej i lubianej Kayah wraz z zespołem, a całość wydarzenia prowadził Tomasz Kammel. Gala zorganizowana została przede wszystkim z myślą o klientach i partnerach biznesowych, z którymi przez te wszystkie lata mogliśmy zrealizować wiele prestiżowych – mniejszych i większych inwestycji oraz wspólnych przedsięwzięć. Była też doskonałą okazją do spotkania i wymiany opinii o dalszym rozwoju rynku budowlanego w Polsce.

W końcu 30 lat to dopiero początek!