innowacje
nagrody i konkursy

Gala Kreator Budownictwa Roku 2022 za nami - Saint-Gobain Construction Products Polska z dwoma wyróżnieniami!

Kreator Budownictwa Roku 2022 - Mateusz Bagnecki i Agnieszka Gładysz

 

Za nami uroczyste nadanie tytułów Kreator Budownictwa Roku 2022. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 17 listopada w Pałacyku Otrębusy k. Warszawy, dwa wyróżnienia trafiły do Grupy Saint-Gobain, która zrzesza marki ISOVER, RIGIPS i WEBER. Zaszczytne tytuły zostały przydzielone spółce w kategoriach „Firma” oraz „Produkt i inwestycja”.

Podczas tegorocznej edycji projektu, Polska Izba Inżynierów Budownictwa postanowiła drugi rok z rzędu nagrodzić spółkę Saint-Gobain Construction Products Polska w kategorii „Firma”. Wyróżnienie trafiło także do marki RIGIPS za udoskonaloną płytę gipsowo-kartonową Rigips PRO typ A.

Kreator_Budownictwa_Roku_2022_ Mateusz_Bagnecki_Agnieszka_Gladysz_dyplomy

Fot. Marek Jaśkiewicz, Agencja Poziom/kreatorbudownictwaroku.pl

Tytuły nadawane przez Kreatora Budownictwa kierowane są do osób i firm działających w branży budowlanej, które każdego dnia inspirują, motywują, świadomie budują swoją markę, a także podejmują działania przyjazne ekologii. Wyróżnienia przyznawane są osobom i firmom, a od 10. edycji także produktom i inwestycjom. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

W 12. edycji wyróżniono: 15 firm, 14 osób, 15 produktów oraz inwestycji, wyróżniających się w branży budowlanej.