nagrody i konkursy
ocieplenie fasady
2 min

Mamy złote godło programu Konsumencki Lider Jakości 2022!

Konsumencki Lider Jakości 2022

W 11. edycji ogólnopolskiego programu Konsumencki Lider Jakości, marka ISOVER po raz kolejny potwierdziła swoją silną pozycję rynkową. Konsumenci przyznali ISOVER pierwsze miejsce w kategorii „Systemy Dociepleń”, tym samym marka otrzymała złote godło programu już jedenasty rok z rzędu. 

Rzetelne badania konsumenckie

Już od ponad dekady program Konsumencki Lider Jakości bada i analizuje opinie konsumentów, na temat jakości produktów i usług. Podczas realizacji badań kwestionariuszowych, eksperckich, pilotażowych, face-to-face i CAWI pod uwagę są brane powody wyboru konkretnych rozwiązań, najpopularniejsze skojarzenia, znajomość marki i lojalność wobec niej. Na podstawie pozyskanych danych przygotowywany jest ranking wiodących, najlepiej ocenianych jakościowo, marek na polskim rynku w danej kategorii. 

W tym roku konsumenci po raz 11. uznali markę ISOVER za lidera rynku. Jak uzasadnili swój wybór? Klienci wskazywali przede wszystkim na szeroki wybór i bogate portfolio produktowe producenta oraz najwyższą jakość. Kolejnymi ważnymi dla badanych aspektami były: zaufanie do jakości dociepleń oferowanych przez ISOVER, zastosowanie nowoczesnych technologii oraz innowacyjność produktów. Badani podkreślali również, że rekomendują innym produkty ISOVER, ponieważ sami mają pozytywne doświadczenia w pracy z nimi.

Fasady ETICS ocieplenie elewacji

Konsumenci wybierają ISOVER

 - Wyniki badania Konsumencki Lider Jakości są dla nas wyjątkowo ważne – to właśnie opinie konsumentów i ich uwagi, pozwalają nam rozwijać portfolio marki ISOVER i jeszcze precyzyjnej dopasowywać produkty do ich potrzeb. Zadowoleni wykonawcy i inwestorzy rekomendują produkty ISOVER kolejnym osobom, z czego jesteśmy dumni. Potwierdza to popularność naszych wełen w rolkach do izolacji poddaszy czy systemu do ocieplania ścian weber.therm WM z wełną skalną Fasoterm 35 i produktami komplementarnymi marki Weber. Ich zastosowanie przekłada się na wiele korzyści dla użytkownika: zwiększony komfort termiczny, akustyczny i dobrej jakości powietrze w przestrzeni mieszkalnej – mówi Anna Kozera, koordynator marki ISOVER.
 
Doceniony przez konsumentów system ociepleń weber.therm WM do izolacji ścian zewnętrznych metodą lekką-mokrą ETICS to efekt synergii z połączenia niepalnej wełny skalnej ISOVER z produktami marki Weber. System jest mrozoodporny, charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością pary wodnej i jednocześnie bardzo niską wodochłonnością. Wełna mineralna ISOVER Fasoterm 35 ma świetne parametry izolacyjne – współczynnik przewodzenia ciepła λD = 0,035 W/(mK), co zapewnia efektywną izolację budynku przy zachowaniu umiarkowanej grubości izolacji.