2 min

Doradcy projektowi i inwestycyjni

Zarówno na etapie projektowania budynku, jak i podczas przygotowań i realizacji inwestycji, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt z doradcami Saint-Gobain

Doradcy projektowi - wsparcie na etapie projektowania

Województwo Imię i nazwisko Telefon Mail
Mazowieckie, Łódzkie Mateusz Chyła 609 851 034 mateusz.chyla@saint-gobain.com
Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie Władysław Pawłowski 662 155 889 wladyslaw.pawlowski@saint-gobain.com
Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie Michał Samborski 662 155 950 michal.samborski@saint-gobain.com
Lubelskie, Podkarpackie, Podlaskie Marek Borówka 723 416 608 marek.borowka@saint-gobain.com
Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie Radosław Augustyniak 603 761 455 radoslaw.augustyniak@saint-gobain.com
Dolnośląskie, Opolskie Michał Kurzeja 602 420 842 michal.kurzeja@saint-gobain.com
Śląskie Marcin Piotrowski 728 846 324 marcin.piotrowski@saint-gobain.com
Małopolskie, Świętokrzyskie Rafał Spyrka 664 907 728 rafal.spyrka@saint-gobain.com

Doradcy inwestycyjni - wsparcie na etapie realizacji inwestycji

Województwo Imię i nazwisko Telefon Mail
Mazowieckie, Łódzkie Beata Kujawa-Szymańska 666 019 042 beata.kujawa-szymanska@saint-gobain.com
Mazowieckie, Łódzkie Tomasz Korolczuk 784 596 724 tomasz.korolczuk@saint-gobain.com
Mazowieckie, Łódzkie Grzegorz Iwański 602 735 955 grzegorz.iwanski@saint-gobain.com
Mazowieckie, Łódzkie Grzegorz Spichalski 725 200 056 grzegorz.spichalski@saint-gobain.com
Mazowieckie, Łódzkie Grzegorz Iwański 602 735 955 grzegorz.iwanski@saint-gobain.com
Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie Michał Galbarczyk 662 284 665 michal.galbarczyk@saint-gobain.com
Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie Piotr Kaba 605 977 807 piotr.kaba@saint-gobain.com
Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie Kamil Otomański 572 571 964 kamil.otomanski@saint-gobain.com
Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie Karol Wiśniewski 668 311 569 karol.wisniewski@saint-gobain.com
Lubelskie, Podkarpackie, Podlaskie Dariusz Ostapczuk 603 766 499 dariusz.ostapczuk@saint-gobain.com
Lubelskie, Podkarpackie, Podlaskie Krzysztof Burzak 603 761 459 krzysztof.burzak@saint-gobain.com
Lubelskie, Podkarpackie, Podlaskie Marek Bieniasz 603 761 461 marek.bieniasz@saint-gobain.com
Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie Lech Geniusz 721 200 337 lech.geniusz@saint-gobain.com
Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie Damian Seweryniak 603 761 464 damian.seweryniak@saint-gobain.com
Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie Dariusz Wysocki 606 940 779 dariusz.wysocki@saint-gobain.com
Dolnośląskie, Opolskie Norbert Wiśniewski 603 761 465 norbert.wisniewski@saint-gobain.com
Dolnośląskie, Opolskie Jacek Buczek 602 421 282 jacek.buczek@saint-gobain.com
Dolnośląskie, Opolskie Robert Staroń 721 215 566 robert.staron@saint-gobain.com
Śląskie Damian Klimeczko 572 571 780 damian.klimeczko@saint-gobain.com
Małopolskie, Świętokrzyskie Artur Przybyciński  602 420 834 artur.przybycinski@saint-gobain.com
Małopolskie, Świętokrzyskie Bogdan Tułacz 668 311 537 bogdan.tulacz@saint-gobain.com