domy prefabrykowane
innowacje

ISOVER i RIGIPS w programie TV Tomasza Pągowskiego Dom w Miesiąc!

Tomasz Pągowski - Dom w Miesiąc - rozwiązania ISOVER i RIGIPS

 

Czy w ciągu miesiąca da się zbudować z użyciem produktów ISOVER i RIGIPS nowoczesny, przyjazny środowisku dom, a do tego – w niecodziennym kształcie Nigiri? Podobno się da! Co więcej, można tę realizację śledzić w programie telewizyjnym Dom w Miesiąc, który kręcimy wspólnie z Tomaszem Pągowskim. Emisja pierwszego odcinka 15 lipca!

Znany z telewizji i internetu, ale też nieszablonowych pomysłów projekant postanowił zaprojektować dla siebie dom w technologii szkieletowej i zaprosił nas do współpracy. W popularnym programie Dom w Miesiąc emitowanym w stacji Canal DOMO+ wspólnie z Tomaszem mieliśmy okazje przedstawić nasze rozwiązania dla budownictwa szkieletowego:

dach skośny ISOVER RIGIPS z Super-Matą PRO zapewniającą bardzo dobrą izolacyjność termiczną, akustyczną i bezpieczeństwo pożarowe oraz folią paroizolacyjną ISOVER Stopair 1104 chroniącą konstrukcję przed wilgocią

- akustyczną ścianę działową w systemie ISOVER RIGIPS z wełną ISOVER Aku-Płyta oraz płytą Rigips PRO Aku typ A, zapewniającą ochronę przed hałasem, w mocnej trwałej konstrukcji z profili ULTRASTIL ®

fasadę wentylowaną z zastosowaniem wełny ISOVER Super-Vent Ultra.

Do współpracy zaprosiliśmy jednego z niezawodnych Wykonawców od lat pracujących z naszymi rozwiązaniami - Piotra Ślusarczyka, który zapewnił wraz ze swym zespołem fachowy montaż. Na planie pojawiła się również nasza nieoceniona ekspertka Ewa Bryś – koordynator materiałów technicznych i BIM, która pełniła rolę doradcy w tym projekcie.

Modułowy dom w praktyce - film
Zobacz ekologiczny dom w kształcie Nigiri! Projektant Tomasz Pągowski użył produktów ISOVER i RIGIPS.

Projekt zainteresował nas z powodu potencjału, jaki ze sobą niesie. Domy szkieletowe są coraz popularniejsze, ale wciąż wielu Klientów nie zdaje sobie sprawy z ich zalet. Jako producent posiadający w swojej ofercie rozwiązania idealne dla tego typu konstrukcji, możemy aktywnie przyczynić się do promocji drewnianego budownictwa modułowego.

W projekcie wykorzystujemy rozwiązania, które potwierdziły swoją odporność ogniową podczas eksperymentu pożarowego domu drewnianego.

Emisja premierowych odcinków - 15 i 22 lipca o godz. 18:00 na kanale DOMO+  i platformach player.pl i CANAL+ online, a jeśli ten czas jest dla kogoś niedogodny – nic straconego, można je też później obejrzeć o różnych porach na platformach player.pl i CANAL+ online.

 

Powtórki odcinka z 15 lipca Powtórki odcinka z 22 lipca

16 lipca, godz. 10:30

16 lipca, godz. 18:30

18 lipca, godz. 16:15

19 lipca, godz. 23:30

20 lipca, godz. 15:45

21 lipca, godz. 9:30

23 lipca, godz. 10:30

23 lipca, godz. 18:30

25 lipca, godz. 16:15

26 lipca, godz. 23:30

27 lipca, godz. 15:45

28 lipca, godz. 9:30

Zapraszamy na program Dom w Miesiąc z Tomaszem Pągowskim i markami ISOVER oraz RIGIPS!

Tomasz Pągowski - Dom w Miesiąc - rozmowy i montaż