2 min

Trwałe, energooszczędne i inteligentne izolacje przemysłowe

Przemysł - izolacje ISOVER dla fabryk, rurociągów, kotłów itp.

Izolacje Techniczne ISOVER to zrównoważone rozwiązania zapewniające ochronę cieplną, przeciwpożarową i akustyczną, zaprojektowaną specjalnie do zastosowań HVAC, przemysłowych, morskich, przybrzeżnych i dla producentów elementów wyposażenia (OEM). Stały wzrost cen energii oraz troska o środowisko naturalne podkreślają konieczność pilnego obniżenia strat energii i redukcji emisji.

Energooszczędne rozwiązania stanowią więc rdzeń strategii Saint-Gobain i ISOVER, jako światowego lidera w produkcji izolacji. Dedykowany centralny zespół specjalistów, lokalni specjaliści od izolacji technicznych i globalny zasięg powodują że ISOVER to idealny partner dla najbardziej wymagających projektów i klientów branży izolacyjnej.

(R)ewolucja w branży izolacji

ISOVER TECH oznacza nową gamę produktów z certyfikatem CE, zgodną z Europejskimi normami zharmonizowanymi w zakresie izolacji przemysłowych, gwarantującą doskonały poziom techniczny i wysoką wydajność. Tworząc gamę produktów TECH, ISOVER oddala się od tradycyjnie stosowanej w przemyśle metody określania specyfikacji na podstawie gęstości i koncentruje się na wartościach opartych na faktycznej wydajności. W rezultacie, przy każdym produkcie z gamy ISOVER TECH wraz z oznaczeniem temperatur roboczych podaje się efektywność energetyczną i klasyfikację w zakresie rozwoju zrównoważonego. Dodatkowe wskazanie formy produktu, pokrycia i zastosowań specjalnych ułatwia wybór i podkreśla zróżnicowanie produktów oraz pomaga w wyborze odpowiedniego materiału o odpowiednich właściwościach.

 

Termika, akustyka, bezpieczeństwo, dbałość o środowisko

Produkty ISOVER TECH nie tylko zapewniają wysoki poziom izolacji termicznej do celów ekonomicznych i środowiskowych, są także zaprojektowane do pracy w temperaturach do 700°C (MST), prezentują doskonałe właściwości akustyczne, pomagając w redukcji hałasu w zakładzie oraz zwiększają bezpieczeństwo, komfort i higienę pracy.

Są one lekkie i łatwe w transporcie, szczególnie korzystne w ograniczonych przestrzeniach i przy trudnym dostępie.