Kalkulatory izolacji technicznych

ISOVER - kalkulatory i narzędzia digital

Kalkulatory izolacji technicznych

Narzędzia do obliczeń dla projektantów i wykonawców izolacji w przemyśle i HVAC

Poznaj kalkulatory izolacji technicznych ISOVER

Odkryj kompleksowy zestaw narzędzi opracowanych przez ISOVER, aby pomóc Ci w projektowaniu i stosowaniu izolacji przemysłowych oraz HVAC (klimatyzacji i wentylacji), a także izolacji w sektorze marine.

Z ich pomocą dokonasz obliczeń w zakresie termiki, akustyki, parametrów ochrony przeciwogniowej, a także wymiarów kanałów wentylacyjnych.

Kalkulatory ClimCalC dla kanałów i instalacji HVAC

ClimCalC Dimension - oprogramowanie do obliczania wymiarów kanałów

ISOVER opracował  to przydatne narzędzie obliczeniowe, które podpowie, jak najlepiej wykorzystać gamę rozwiązań CLIMAVER®.

ClimCalC Acoustic v 2.0 - oprogramowanie do obliczeń akustycznych instalacji HVAC

To oprogramowanie do obliczeń akustycznych pomoże Ci w prosty i skuteczny sposób modelować zachowanie akustyczne w instalacji HVAC.

Kalkulatory izolacji przemysłowych

TechCalc 2.0 - do obliczeń termicznych w izolacjach przemysłowych

Zaawansowane narzędzie umożliwiające projektowanie instalacji z najlepszym dopasowaniem ekonomicznym i środowiskowym, oblicza m.in. koszty operacyjne, oszczędności CO2, amortyzację prac izolacyjnych i wyznacza właściwe grubości.

Industry Acoustic Insulation Selector - selektor izolacji akustycznej dla przemysłu

Znajdź najlepsze rozwiązanie izolacji akustycznej dla rurociągów przemysłowych zgodne z obowiązującymi wymaganiemi technicznymi i przepisami.

Fire Protection Planner - projektowanie ochrony przeciwpożarowej

Znajdź odpowiedni system ochrony przeciwpożarowej dla przejść rurowych przez ściany i stropy lite oraz lekkie ściany działowe w kilku prostych krokach.

Marine Solution Selector - selektor rozwiązań marine

Znajdź najlepsze rozwiązanie izolacyjne z uwzględnieniem wymaganej klasy ogniowej, do izolacji przegród stalowych, aluminiowych i kompozytowych na statkach, do zastosowań w grodziach i pokładach.